.

.

15bar Капсула Кафе Машина Високо Интелигентни Дома Автоматско Капсула Кафе Машина 1500W EDG606

15bar Капсула Кафе Машина Високо Интелигентни Дома Автоматско Капсула Кафе Машина 1500W EDG606

DEN 14546.00
DEN 15312.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Резервоарот за вода капацитет : 1300 ML
Вода регулатива : вода прилагодување knob
Подготовка чаши : 6-10 чаши
Притисок : 15 Bar
Напон : 220/110 V
Излез wattage : 1500 W
Големина : 328 * 196 * 316mm

Основни својства

Бренд Име:
YunlinLi
Број На Модел На:
EDG606
Функција:
Еспресо
Капацитет (Првенство):
5-10 чаши
Напон (V):
220v
Метод На Работа:
Целосната-Автоматски
Моќност (W):
1500W
сертификација:
CE
Тип:
Капсула Кафе Машина
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
328 * 196 * 316mm
Класификација:
Целосно автоматско

Тие исто така купуваат со овој производ.