.

.

Marsnow Жени Мажи Скијачки Ракавици Аикидо Ракавици Моторни Санки Мотоцикл Возење Зимски Ракавици Windproof Водоотпорен Унисекс Снег Ракавици

Marsnow Жени Мажи Скијачки Ракавици Аикидо Ракавици Моторни Санки Мотоцикл Возење Зимски Ракавици Windproof Водоотпорен

DEN 656.00
DEN 1093.44
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Marsnow Жени Мажи Скијачки Ракавици Аикидо Ракавици Моторни Санки Мотоцикл Возење Зимски Ракавици Windproof Водоотпорен Унисекс Снег Ракавици
Карактеристики : 1. Висок квалитет windproof и водоотпорен материјал 2. Врвен квалитет на погоден за носене СТП 3. Три композитни taslan 4. Прилагодливи врвката за на појас 5. Водоотпорен, Windproof, Супер топло, дише 6. Совет : вид на ракавици се погодни за Жени M Големина Роуз , Мажите XL Големина Црна (Големина на табелата е ракавица е големина, а не рака, е, ве Молиме љубезно, истакна ви благодариме.) Пакување : 1 * Жени Мажи Ски Пар Ракавици Забелешка : Оваа ракавици големина на информации е само за референца само, ве молиме проверете над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-2cm (0.4-0.8") разликите поради прирачник за мерење. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ви благодариме. На Дознака :
Бидејќи Alipay е најбрзо и најбезбедно начин и за купувачот и за продавачот, можеме да го прифатиме alipay.
Ве молиме контактирајте со нас од страна на али пораката веднаш, ако сакате да ја откаже нарачката, ние ќе ви помогнат да ја откажете.
Превозот Термини :
1 : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по уплатата примена. (Со исклучок на викенд и празници формулиран.)
2 : Ако објектот треба испраќаат преку воздушен превоз, таа ќе се 15-30 дена, ако го изберат експрес испорака, ве молиме ги споделите со нас пред да го купат тоа. Сите парцела во сопственост на следење на број.
3 : Ако не го добиете вашиот објект во нормален период, контактирајте со нас прв и ќе ни биде мило да се справи со добро за што ПОБРЗО.
4 : Со цел да се спречи испорака неуспех, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса информации се точни и оставете ни го вашиот телефонски број.
Враќање & Размена Политика :
Ако не ви се допаѓа стоката која сте ја добиле, можете да го вратат, товарни ќе бидат платени од страна на себе си и ве молиме бидете сигурни дека стоките се во добри услови.
Ако ние ги испратите на погрешна стоката, можете да изберете замена или враќање на средствата.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Основни својства

Големина:
Women Rose M, Men Black XL
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
MARSNOW
Број На Модел На:
Мажи Жени Скијачки Ракавици
боја:
Црна За Мажите, Се Зголеми За Жени
Материјал:
Дише водоотпорен материјал
Функција:
Топло Водоотпорен,Windproof,дише,удобни,Меки,Мода
Употреба:
Велосипедизам, motorcyle, јава, скијање, скејтборд, пешачење,Зима, Отворено
Стил:
Мажи Жени скијање ракавици за зима на аикидо
Жените Скијачки Ракавици:
Мажите Скијачки Ракавици

Тие исто така купуваат со овој производ.