.

.

Бесплатен Превозот Мини Преносни Камион Автобус Автомобил Воздушниот Компресор 12v Авто Надувување Пумпа Електрични Гуми Inflaters

Бесплатен Превозот Мини Преносни Камион Автобус Автомобил Воздушниот Компресор 12v Авто Надувување Пумпа Електрични

DEN 722.00
DEN 759.84
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


↓ повеќе производи може да кликнете на линкот подолу ↓
Здраво.Драги пријатели,
Можете да кликнете на сликите подолу за да се поврзете повеќе автомобилски производи.
Подобри производи. Висок квалитет на автомобилската резерви.

Основни својства

Тип На Објект:
Пумпи
Објектот Висина:
6.5cm
Бренд Име:
Bacano
Име На Модел:
Х5 Q6
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Должина:
18cm
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Тежина:
665g

Тие исто така купуваат со овој производ.