.

.

Водоотпорен Мултифункционален Дигитални dslr фото Камера за Видео Торба За Nikon Канон Sony Pentax Мали SLR Камера Торба Црвена Зелена Портокал

Водоотпорен Мултифункционален Дигитални dslr фото Камера за Видео Торба За Nikon Канон Sony Pentax Мали SLR Камера

DEN 1205.00
DEN 1295.52
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики На Производот :
Стилски ранец со боја обвивка, компатибилен со повеќето dslr фото апарати.
Мека внатрешни работи зелена lini.
Има dslr фото камера орган со прилог леќа и 1-2 дополнителни леќи и додатоци.
Tripod прилог систем.
Прилагодлив, поместена dividers ви овозможи да се прилагодите камерата за замрзнување; Две надворешни мрежа џеб за додатоци.
Две внатрешната мрежа џебови за дополнителни мемориски картички, додатоци.
Удобно мека рачка и рамо ремени со омекнат бендови ќе направи да се чувствувате удобно, дури и за време најдолго патување.
Dual патент повлекува за лесен, брз пристап
Спецификација :
Надворешни димензии : 250x330x150 mm
Внатрешни димензии : 230x300x130 mm
Боја : Зелена Црвено Виолетова
Тежина : 0.6 kg
Материјал : Полиестер
Компатибилен Со :
За Canon 50 D 60 D 60 Da 70 D 5 D 6 D 7 D 7 D2 6 D2 5 D2 5 D3 5 D4 1300 D 1200 D 1100 D 750 D 700 D
За Canon 760 D 800 D 80 D 77 D 100 D 200 D 5ds 5dsr 650 D 600 D 450 D 500 D 550 D..
За Nikon D7500 D7200 D7100 D5600 D5500 D5300 D5200 D5100 D5000 D3400 D3300 D3200 D3100 D3000 D850 D810 D750 D90..
За SONY ILCE-7 M2 A7 RII ILCE-6500/a6500 A77 A7 R A9/ILCE-9 A65 A57 A7 S A900 A58 A99.
За PENTAX K5 K5 IIs KR K30 K50 К-50 К-3 K3 II KX К1 K70..
др.
Пакетот Вклучува :
1x Камера Торба
1x Дожд Покрие Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии. Она што ќе добиете е иста како фотографии, но ве молиме љубезно им овозможи на аберации. Ако сте заинтересирани во нашите производи и сакате да го купите, закажете потоа завршување на плаќање. Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 3 дена откако се направени успешно. Ние ги испратите на нарачки преку Aliexpress Стандард Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet, можете да ги видите логистика информации за вашиот пакет. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сакате да ја користите овие превозот методи. Ви благодариме! Нашите производи се брендирани и квалитетот се големи. Ние ќе го избере различни пакети во зависност од производите, за да бидете сигурни дека тие се целосно заштитени во испорака. Сепак, доколку производот е за жал неисправни кога ќе примите, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ни покаже фотографија или видео, ние ќе разговараме метод за да се реши овој проблем. Како вашите повратни информации е навистина важно за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да се решат проблемите. Ви благодариме за разбирањето! Водоотпорен Мултифункционален Дигитални dslr фото Камера за Видео Торба За Nikon Канон Sony Pentax Мали SLR Камера Торба Црвена Зелена Портокал

Основни својства

боја:
портокалова, црвена, зелена
Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Dslr фото Камера за Видео Торба
Додатоци Тип:
Ранци
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
HuWANG

Тие исто така купуваат со овој производ.