.

.

BLWHSA Мексико Националното Знаме печатени Т кошули За Мажи Памук, Краток Ракав Врвот&Tee О деколте, T-shirt Мажите Облека Бела

BLWHSA Мексико Националното Знаме печатени Т кошули За Мажи Памук, Краток Ракав Врвот&Tee О деколте, T-shirt

DEN 413.00
DEN 636.00
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Совети :
Нашата продавница големина е Азија големина , ако вашиот НАС големина, ве молиме изберете поголем големина, ви благодариме!
(Пример : големина НАС L, ве молиме изберете големина XL)

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
BLWHSA
Стил:
Мексико Национално Знаме
боја:
Бела
Материјал:
100% Памук
Одговара:
Одговара на мали, земете големина поголема од нормалната

Тие исто така купуваат со овој производ.