.

.

КЕЈТ Божиќ Фотографија Backdrops Камин Гарланд Позадина ноќта на Вештерките Дрвја Backdrops Гроздобер Тепих Backdrops за Студио

КЕЈТ Божиќ Фотографија Backdrops Камин Гарланд Позадина ноќта на Вештерките Дрвја Backdrops Гроздобер Тепих Backdrops

DEN 1535.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот. Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот. Ние може да се според желбите на побарувачката за да дизајнираат уникатна позадина производ. Ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт. Можете да не контактирате преку Ali Express . Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е предности за дебела крпа? А : Најмногу лесна ширина на 300cm. Може да се перат и пеглаат, светлината се тесни.Се користи како за внатрешна и надворешна фотографија. П : Како можам да се прилагодите на позадината ? А : (Позадина за продажба)Можете да праќате кориснички информации и големината на нашата служба за корисници ,нашите дизајнери ќе дизајн за вас. (Позадина не е на продажба)Можете да праќате слики или идеи и големина што ви треба за нас , нашата дизајнерка ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. П : Како да го прилагодите на индивидуализира позадина? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Нашиот дизајнер ќе се направи слика за вас,тогаш јас ќе ги испратите на сликата за да можете да потврдите.

Основни својства

Големина (мм):
W 200cmxH 200cm, кориснички големини, W 150cmxH 220cm, W 200cmxH 300cm, W 250cmxH 250cm, W 300cmxH 600cm, W 150cmxH 200cm, W 300cmxH 300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
кејт
Број На Модел На:
WY00164
Стил:
Божиќ
Материјал:
Микрофибер
Предности:
Лесна, перат, може да се пеглање
се применуваат:
Фото студио,фотографии, фотографии backdrops
Карактер:
Затворен,Бебе,Свадба,забава,Дете,Фестивали,итн
клучен збор:
Фото backgound, fotografia позадина
Користат за :
Новороденото бебе, Дете фотографии, Фотографот
Големина:
Fixed size and custom size
shippment:
Бесплатен превозот или да плаќаат товар за испорака
Попуст:
5% За повеќе од 3 еез

Тие исто така купуваат со овој производ.