.

.

електрични портокал морнар сите резервни делови за резервни делови на 2000E-2 портокал морнар машина 2 парчиња места делови

електрични портокал морнар сите резервни делови за резервни делови на 2000E-2 портокал морнар машина 2 парчиња

DEN 1440.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас. Ние може да ги реши сите проблеми на кои што ќе се исполнат. Машината ќе пристигна во рок од 7 дена под нормални услови. Испорака метод : Почитувани, ние ќе го избере соодветна изразат компанија за вас,како што се UPS-от,DHL ТНТ и Fedex. За враќање назад клиенти, ние ќе ви понуди голем попуст и прилично подарок да ви се заблагодарам за вашата поддршка.
2) Ако ние се онлајн, ве молиме контактирајте со нас директно и да се направи многу глатко трансакцијата.Ние сме сите на портокал jucier резервни делови,ако треба,pls контактирајте со нас ,ние ќе го испратам до тебе од Експрес,sucha како DHL,Fedex. Но, понекогаш поради mishandling за време на превозот, некои делови може да изгубат, машината не ќе работат правилно. Во овој случај,ние ќе бидеме трпеливи и да ви кажам како да се поправи тоа, и ако сите делови се погрешни, ќе им понуди 90 дена бесплатен делови за замена. Секој објект ќе бидат тестирани внимателно пред превозот надвор. портокал морнар резервни делови нож за лупење и места :
портокал морнар резервни делови во други делови :
Превозот термин :
1) Доколку ви се допаѓа нашата производство, ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba или можете да ја додадете во вашата кошничка.
Гаранција и Гаранција :
На машина со 1 година гаранција, ако нешто не е во ред со тоа, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
3) Кога Alibaba информирате на пари била испратена, ние ќе го организира превозот, или произведуваат, за што ПОБРЗО.електрично автоматско портокал морнар делови комерцијални портокал морнар делови
Ние сме единствениот добавувач на резервни делови на ornage морнар.
Други Политики :
1) Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Начин на плаќање : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка, Web Money, TT, Western union, Paypal, Qiwi паричникот П : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на број, и можете да проверите на пратката статус на веб-страницата Повратните информации : Ние зависи од клиентите задоволство да успее,затоа што позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас, ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек, Ако дојде во било какви проблеми при користењето на нашите објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрални или негативни повратните информации.Ако сме надвор од линија, ве молиме да комуницира со нас преку e-mail. Гаранција и Враќање : Ние гарантираме за објектот ние распродадени е во 100% со добар квалитет и состојба.

Основни својства

сертификација:
CE
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
SHIPULE-04
Бренд Име:
SHIPULE
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
портокал морнар делови
Функција:
портокал морнар делови
Додатоци:
портокал морнар делови
Моќност (W):
портокал морнар делови
Напон (V):
портокал морнар делови
Име:
портокал морнар делови
Модел:
SHIPULE-04
Материјал:
Пластични
Примена:
електрични комерцијални автоматско портокал морнар резервни делови
Други име:
портокал extractor резервни делови
Употреба:
додаток

Тие исто така купуваат со овој производ.