.

.

Z Тактички БОРБА Серија Притисни-за-Зборување Собранието PTT Додатоци За Слушалки Z134 за Wargame Макбаскет

Z Тактички БОРБА Серија Притисни-за-Зборување Собранието PTT Додатоци За Слушалки Z134 за Wargame Макбаскет

DEN 716.00
DEN 1022.40
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Z Тактички БОРБА Серија Притисни-за-Зборување Собранието PTT Додатоци За Слушалки Z134
7 Различни Стилови за да Изберете Приклучок
За Motorola Talkabout Серија (1 Pin)
За Моторола ГП Серија (2 Pin)
За Yaesu Серија (1 Pin)
За Kenwood Серија (2 Pin)
За Icom Серија (2 Pin)
За Midland Серија (2 Pin)
За Мобилен Телефон со 3,5 MM Верзија (IPHONE/ SAMSUNG/HTC/SONY/ NOKIA)

Основни својства

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
елемент airsoft
боја:
BK
Име:
БОРБА Серија Притисни-за-Зборување Собрание
Модел:
Z134
Тежина:
120g
Материјал:
Најлон Пластика
користат за:
Tacitcal слушалки/airsoft/макбаскет/CS/воена

Тие исто така купуваат со овој производ.