.

.

Персоналните Јога Клучните Прстени Нп Keychain Духовна Keychain Кварц Keychain Нп Pandent

Персоналните Јога Клучните Прстени Нп Keychain Духовна Keychain Кварц Keychain Нп Pandent

DEN 614.00
DEN 767.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Персоналните Јога Клучните Прстени Нп Keychain Духовна Keychain Скапоцен Камен Клучните Прстени Кварц Keychain Нп Pandent
Answer : ___________________________ NOTE :
Почитувани
Pls се разгледа време да се купи.
производство на време 3-4 работни денови.
Ако сте во САД, од страна на epacket во рок од 12-18 работа дена да се достигне.
Ако не, од страна на кина пост околу 30-40 работа дена да се достигне.
Ви благодариме
Ова е примерок од Сопствени Рака Печат Копче Синџири. бидете многу лични и долготрајни подароци и keepsakes.
Pls ја напушти персоналните зборови, кога ќе проверите,тогаш ние тоа на круг pandent.(ако нема забелешка, ние ќе го направи тоа исто како и нашиот примерок)
пр. да се биде тука и сега
Забелешка
keychain детали :
Материјал : алуминиумски
Ако сакате да биде големо, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, ние ќе се направи голема попуст за вас!

Основни својства

Гем Боја:
Бела, Зелена, Жолта, Розова, Виолетова
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Сребро Позлатен,Чисто Злато Во Боја
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
направени да нарачате
Материјал:
Легура
Метали Тип:
Легура
Функција:
подарок
кварц keychain:
Персоналните Keychain
Нп Pandent:
кварц keychain
Клучните Прстени:
Скапоцен Камен Keychain
Јога Клучните Прстени:
Рака Pandent

Тие исто така купуваат со овој производ.