.

.

Жените Ракавици Стилски Рака Потоплите Зимски Ракавици Жените Рака Капчиња Плетење Faux Волна Mitten Топло Fingerless Ракавици Gants Femme

Жените Ракавици Стилски Рака Потоплите Зимски Ракавици Жените Рака Капчиња Плетење Faux Волна Mitten Топло Fingerless

DEN 62.00
DEN 72.00
-14 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Драги Пријатели На :
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно!
Количина : 1 Pair Квалитет : со Висок Квалитет Материјал : Плетени Стил : Мода Повод : Зимски Тип : Mitten/Figerless Зимски Ракавици Пол : Унисекс Боја : Солидна Боја

Основни својства

Ракавици Големина:
бесплатни големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик,Spandex
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Бренд Име:
LNRRABC

Тие исто така купуваат со овој производ.