.

.

1pc Прилагодливи Симпатична Еленски Елени Рогови Форма домашно Милениче Мачка Куче Кученце Куче Божиќ Капа Цртан филм Милениче Подарок Шапка Партија Декорација

1pc Прилагодливи Симпатична Еленски Елени Рогови Форма домашно Милениче Мачка Куче Кученце Куче Божиќ Капа Цртан

DEN 105.00
DEN 109.92
-4 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме проверете ја големината пред да ја купите.
Опис :
Материјал : Мека Кадифен
Боја; како слика шоу
Големина : Погоден Вратот обемот 34-40cm
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.
Пакет содржина :
1pc домашно Милениче Мачка Куче Кученце Куче Божиќ Капа
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 1cm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Основни својства

Големина:
one size
Бренд Име:
prativerdi
Шема:
Животните
Тип:
Кучиња
Материјал:
Краток Кадифен

Тие исто така купуваат со овој производ.