.

.

JLI 1pcs Дијамант Поправка Алатка за Мелење Тркала Салон Метал Мелница Камен Со Отпорност на Абење Облекување Рака Држете

JLI 1pcs Дијамант Поправка Алатка за Мелење Тркала Салон Метал Мелница Камен Со Отпорност на Абење Облекување

DEN 533.00
DEN 888.00
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики Обновува и го продолжува животот на мелење тркала Ре-форми носи Тркала да им даде на точно мелење површина Тешки дијамант обложени главата со knurled рачка за безбедно зафат Фустани низ целата ширина на брусење тркала за да се даде рамниот површината на Овој дијамант-обложена салон е едноставен начин на враќање на вашиот мелење тркало на врвот-врвот состојба. Да се добие максимален учинок од клупата мелница, тоа е императив дека мелење тркала редовно се облечени преку нивната ширина за да ја задржи својата рамнотежа и да се обезбеди на 'вистинска' мелење профил.
Плаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Превозот • Подготовка на пакет : Ние ќе брод надвор од објекти во рамките 1~5 работни дена од плаќањето потврди со Aliexpress. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви на предмети. • Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш. Ние брод на светот ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Контактирајте со нас • Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања, ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена, ако не ве молиме проверете пошта кутија повторно. • Доколку постои било каков проблем, доколку постои било каков проблем со производот, поврзете се со нас во секое време. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. • Дали сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди Детали Продавачот Оценка. Вашето одобрување е најмногу ги охрабри за нас!

Основни својства

боја:
Сребро.
Бренд Име:
JLI
Тип:
Абразивни Блок
Број На Модел На:
JLI820
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
модел на објект:
Дијамант Мелење Тркала Салон
Материјал:
Дијамант обложени & Метал
главата големина:
30*13*17mm
вкупна должина:
110mm
Рака Големина:
11mm
Количина:
1pcs
погоден:
бела корунд/Браун корунд/Зелена силициум карбид
Големина:
30*110mm

Тие исто така купуваат со овој производ.