.

.

10pcs/многу Модни Наруто ѓердан pendant, персоналните ѓердан накит cosplay додатоци

10pcs/многу Модни Наруто ѓердан pendant, персоналните ѓердан накит cosplay додатоци

DEN 774.00
DEN 1032.00
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на нашата Продавница !
Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит.
Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме.
Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред
поради ова е Русија објави нови правила
Тоа го направи на вашето име,презиме и име
инаку ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме!
Овој ѓердан е направен од алуминиум,синџир е јаже линк.аниме cosplay додатоци,Студентите се допаѓа многу.Можете да мислам на тоа како подарок за вашиот најдобар пријател : )
[ стоки големина] : за 5.2*1.8 cm,синџир за 44cm
[ стоки материјал ] : алуминиумски
[ стоки тежина] : за 19g
[ стока пакување] : независни opp вреќа пакување, анти триење и анти-оксидација
- ПАКЕТ -

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
44cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
5.2*1.8 cm
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
КЕНТАКИ-262546576-1
Функција:
се облекуваат
Компатибилност:
ѓердан
Пакет:
OPP вреќа
is_customized:
Yes
Накит Тип:
Ѓердан /Колиер/Мажи Накит
Облик/Шема:
Геометриски
боја:
Пиштол Црна
Филм/cosplay/Аниме име:
Кајгана
Материјал:
Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.