.

.

IP65 Отворено Bluetooth звучник Пренослив Безжичен Звучник за Звук Систем 10W стерео Музика Subwoofer Бас Водоотпорен Звучник

IP65 Отворено Bluetooth звучник Пренослив Безжичен Звучник за Звук Систем 10W стерео Музика Subwoofer Бас Водоотпорен

DEN 1165.00
DEN 1420.80
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Паркинг (Надворешен Звучник , Водоотпорен Звучник , Bluetooth Звучник
IP65 Отворено Bluetooth звучник Пренослив Безжичен Звучник за Звук Систем 10 W стерео Музика Subwoofer Бас Водоотпорен Звучник
Спецификација : 1.Поддршка Отворено комплет Handsfree профилот. 2.Bluetooth Верзија : V4.0+EDR Класа 2 3.Работен Опсег : До 10metes 4.Димензија : 180mm*48mm*63mm 5.Net Тежина : 550g 6.Говорник : 40mm 7.Видео Излез : 2*5 W 8.Зачестеност Одговор : 2.402-2.480 GHz 9.Јачина на Бучава : Подобро отколку +82d Bm 10.Нарушување : До 3 Mbps 11.Батеријата Напон/Капацитет : 4500 MAH 12.Полнење на батеријата Напон : 5 V±0.5 V 13.На Наполнетост на батеријата Време : 4hours 14.игра времето вредности за звучници : 12hours 15.Време во мирување : 200 часови 16. IPX6 Водоотпорен Ourdoor Говорникот Главни функции : Супер Бас Висок Квалитет на Звук Bluetooth 4.0 IP6 Водоотпорен (Обичните водоотпорен, не може да се користи подводни) Топло потсетник : Ова звучници е водоотпорен звучник и е заштитена од случаен вода ingress за солиден надворешна или внатрешна употреба. Тоа не е наменета за употреба како подводни јазик. Пакет Листата :
1 x Bluetooth Водоотпорен Звучник
1 x Упатство
1 x USB Кабел
1 x Аудио Кабел
1 x Подарок Кутија

Основни својства

Поставете Тип:
Играчот Поставува
Материјал:
Пластични
Функција:
Функција На Телефонот
комуникација:
ПОМОШЕН,Аудио Линија,Bluetooth,USB
Батеријата:
Yes
Гласовна Контрола:
No
Звучник Тип:
ПАРКИНГ (НАДВОРЕШЕН ЗВУЧНИК
Аудио Crossover:
Двонасочна
Извор На Енергија:
Батеријата
Кабинетот Материјал:
Пластични
Поддршка СТАН:
No
екран:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Фреквентен Опсег:
60Hz-23KHz
Излезна Моќност:
10W
Број на Звучникот за Куќиште:
2
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Вграден Микрофон:
Yes
Поддршка Apt-x:
No
Канали:
2 (2.0)
Далечинска Контрола:
No
екран:
No
Број На Модел На:
BT801
Водоотпорен:
Yes
Репродукција Функција:
Mp3
Бренд Име:
Mydash
PMPO:
20W
Wi-Fi Музика:
водоотпорен звучник
Видео Излез:
2*5W
Капацитетот на батеријата за ЗВУЧНИК:
4500mAh
Bluetooth Звучник Големина:
180*48*63mm
Игра времето вредности за звучници:
12H
Говорникот Употреба:
Домашен Театар, Пренослив Аудио Плеер, Мобилен Телефон
Говорникот Сертификат:
CE/FCC/ROHS/BQB
Bluetooth Звучник Тип 1:
водоотпорен звучник
Bluetooth Звучник Тип 2:
преносни говорникот
Bluetooth Звучник Тип 3:
ПАРКИНГ (НАДВОРЕШЕН ЗВУЧНИК

Тие исто така купуваат со овој производ.