.

.

Моден Плетени Врски Стилски Класичен Бургундија Шарени Гроздобер Возрасни Knittedties Висок Квалитет Поврзана Мажите се Врзуваат за Партија 078

Моден Плетени Врски Стилски Класичен Бургундија Шарени Гроздобер Возрасни Knittedties Висок Квалитет Поврзана

DEN 533.28

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе ви одговори во рок од 24 Часа по приемот на вашата е-пошта и да им помогне со решавање на било какви проблеми или прашања може да имате.Може да се врати за брза размена или можеме да наплата на плаќање за вас. Вашиот почетокот на потврда по приемот на предмети и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети од нас. Ви благодариме!
г) ве Молиме бидете сигурни дека сте завршиле вашата адреса, пост код,контактирајте со лицето,бројот на вашиот телефон и други детални информации, кои можеби ќе треба за примање стока. И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.5 см Должина : Околу 145 см
Напомена :
1) Поради светлина од светлината и камера причина, можеби има мала боја разлика, се надевам, ќе може да се разбере. Ние се врати нашиот ангажман со одлична услуга и задоволството на клиентите гаранција.
в) Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена.
Добредојдовте!!
Можете да се меша со различни стил врски во нашата продавница. или да го додадете во кошничката откако ќе го изберете!
За трговија на големо и било какви прашања ве молиме контактирајте го нашиот трговци од трговија со датотеки, или пратете e-mail.
б) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздухопловната, следење Бр.

Основни својства

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Волна
Број На Модел На:
Како шоу на слика
Материјал:
1200 Бода Полиестер
Голема Крајот Ширина:
5.5 cm
Должина:
145 cm
Состојба:
Сосема нов, рачно изработени
Пол:
Мажи
Занает:
жакард ткаени
OEM Услуга:
на располагање
Мешавина На Стилови Трговија На Големо:
на располагање
is_customized:
Yes
Име:
Ткаени Gravatas

Тие исто така купуваат со овој производ.