.

.

Дабово Дрво Текстура Винил Wrap Film Лепило Поддржан Decal За Подот Мебел Автомобил Interier Големина:1.24X50m/Ролна(4ft X 165ft)

Дабово Дрво Текстура Винил Wrap Film Лепило Поддржан Decal За Подот Мебел Автомобил Interier Големина:1.24X50m/Ролна(4ft

DEN 15845.00
DEN 17803.20
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме да се направи исплата во рок од ТРИ дена по нарачката. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред. Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.24*50 метри/Roll (4ft*165ft) Филм Дебелина 0. Ние сме тука на чекање за вашата е-пошта. Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоки испратени. Нешто ви се допаѓа, КОРИСТЕТЕ ја вашата имагинација!
2) Висок квалитет растворувач лепило, не му штетат на вашата опрема, без остаток лепак ќе биде оставен по отстранување на винил. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, и да ви даде задоволително решение. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има).16 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ Лепило Растворувач Лепило Гаранција Внатрешна 6 години
1)дрво Винил Заврши може да биде повторно крена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на автомобил interier, мебел, ѕид, подот, мобилен телефон, Macbook, Ipad, Лаптоп.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн.
Вашето мислење е многу важна за нас. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден.
Име На Производ : Дабово Дрво Винил Заврши
Објектот на Име на Дрво Винил Филм Големина 1. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги.
Ние прифаќаме ПАД на ПРЕВОЗОТ, вашите клиенти нема да видиме какви било информации за нас кога ќе го примите пакетот.
3) ПВЦ материјал. Се чувствуваат слободни да ја испратите вашата прашања, прашања во врска со производот за нас. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред. Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да остави негативни повратни информации. Тоа е водоотпорни и огноотпорни. Даде опрема дрво текстура Изгледа, ги Красат на вашиот работи!
Каталогот и ценовникот и повеќе детални Слики се достапни ако треба, Само НАС КОНТАКТ.

Основни својства

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
aomior
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
NSWV1393
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
1.24m
Вид На Налепница:
Други
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Фабрика цвеќиња
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
125cm
Објектот Должина:
50m
Објектот Дијаметар:
20cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Дрво Винил Филм
Дрво жито:
дабови
Материјал Тип:
ПВЦ

Тие исто така купуваат со овој производ.