.

.

Вистински DocuPrint C2250 Тонер Чип за Fuji Xerox DocuPrint C2250 C3360 Кертриџ Чипови CT201130 CT201131 CT201132 CT201133

Вистински DocuPrint C2250 Тонер Чип за Fuji Xerox DocuPrint C2250 C3360 Кертриџ Чипови CT201130 CT201131 CT201132

DEN 1152.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вистински Docu Print C2250 Тонер Чип за Fuji Xerox Docu Print C2250 C3360 Кертриџ Чипови CT201130 CT201131 CT201132 CT201133
За Бренд : Fuji Xerox
Чип Тип : Тонер Чип
Функција : ОЕМ ги Ресетирате
Чип Модел : Docu Print C2250
Боја : Црна Цијан Магента Жолта
Страница принос : Црна 15000 страници MCY 12000 страници
Машина Модели : За Xerox Docu Print C2250 C3360
ОЕМ Код : CT201130 CT201131 CT201132 CT201133
Чип Верзија : JPN
1 Пакет Содржина :
1pc x Црното чип
1pc x Синозелена чип
1pc x Магента чип
1pc x Жолта чип
Или : 4pcs x Црното чипови
..
Ве молиме Приложи Вашиот Дел Број Или ОЕМ Кодот
Слично Пакување :
Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената. Ви благодариме. Голем износ на пари на нарачката, ние може да обезбеди услуга која е прогласена за пониска вредност да ви помогне да advoid на високи тарифи.
Методи За Плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме .
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме undersatand,ви благодарам.
Превозот Начин
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас,тогаш ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.
2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писмо.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот.
По-продажбата на услугата

Основни својства

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Photocopier
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
XEROX
Број На Модел На:
DocuPrint C2250
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
Оригиналниот Reset
боја:
црна цијан магента жолта
Страница Принос:
Б.К. 15k MCY 12k
Верзија & Регионот :
JPN
Количина:
1set/многу KMCY/set 4pcs/set
брза испорака:
Во рамките на 2-5 работни дена
Употреба во :
DocuPrint C2250 C3360
Дел Број (ОЕМ Код):
CT201130 CT201131 CT201132 CT201133

Тие исто така купуваат со овој производ.