.

.

100pcs 12mm Мини Цвеќиња за шиење копчиња Бебе/Дете Sweing копчиња PH151

100pcs 12mm Мини Цвеќиња за шиење копчиња Бебе/Дете Sweing копчиња PH151

DEN 191.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Искрен Продавачот Најдобар Квалитет Најниски Цени Брза Испорака ви Благодариме за гледање. Среќен лента изработката! Ова е меѓународен продавачот,па љубезно ве молиме да го прочитате подолу информации внимателно !!!! 100% Сосема Нов. Материјал : Пластични Боја : како на сликата боја, Големина : 12mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Количина : 100pcs/Пакетот (ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор) ве молиме ни e-mail на трговија на големо цена, ако сакате повеќе ве молиме посетете ја нашата продавница категорија Копчето за да најдете повеќе стилови

Основни својства

Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
Edelweiss
Техника:
Природна Боја
Функција:
Хемиско Чистење,Перат
Број На Модел На:
12mm apporxmiately
Декорација:
Никој
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Материјал:
Школка
Обликот:
Цвет

Тие исто така купуваат со овој производ.