.

.

SOSOCOER Бебе Девојка Облека 2018 Лето Девојки Облека Поставите Прекрасна Bunny Т Кошула Здолниште Мода Деца Тимови за Детска Облека

SOSOCOER Бебе Девојка Облека 2018 Лето Девојки Облека Поставите Прекрасна Bunny Т Кошула Здолниште Мода Деца

DEN 446.00
DEN 743.04
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


[ИМЕ на ПРОИЗВОД] SOSOCOER Бебе Девојка Облека 2018 Лето Девојки Облека Поставите Прекрасна Bunny Т Кошула Здолниште Мода Деца Тимови за Детска Облека
[БОЈА] Како слика
[SIZE] 80 - 90-100-110-120 одговараат за 9 M-4 T Години Девојки
[ТКАЕЊЕТО] Памук
Плочка физички мерења, 1-2 см грешка припаѓа на нормалата,на возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.Ви благодариме за вашето разбирање. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ако сакате да го измени превозот адреса. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел. Бидејќи нашиот времето за испорака е 1-3 работен ден. Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација.ИЗВЕСТУВАЊЕ Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P.Ние ги испратите стоки за вашиот Aliexpress Адреса. Ви благодариме однапред за вашата соработка!
1. Искрено се извинуваме за сите непријатности. Русија/USA/Франција/Велика Британија/Украина/Австралија/Германија/Канада обично преку е-пакет 7-20 дена,друга земја нарачки преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL ако одберете бесплатен превозот, но за жал ние не поддржуваат бесплатен превозот во некои земјата, како што се Ангола Албанија и други земји, кои не поддржуваат Кина Пост Воздух Mail услуги.
1 инч = 2.54 см
Децата НИ Големина
Одговараат за Висина
Должина На Врв
Биста*2
Фустан Должина
Фустан Половината*2
Ознака Големина
9 M
90-100 см
36 см
24*2 см
21 см
19*2 см
80
12 M
100-110 cm
38 cm
25*2 см
23 см
20*2 см
90
2 T
110-120 cm
40 см
26*2 см
25 см
21*2 см
100
3 T
120-130 cm
42 см
27*2 см
27 см
22*2 см
110
4 T
130-140 cm
45 cm
28*2cm
29 см
23*2 см
120
Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по расчисти исплата.Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT. Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог) 1. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.

Основни својства

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
SOSOCOER
Материјал:
Полиестер,Памук
Outerwear Тип:
Грб
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
YYL2018031501
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Pullover

Тие исто така купуваат со овој производ.