.

.

Wifreo 20PCS Дупчиња Волфрам Монистра 2,5 mm 3мм Злато Сребро Црна Убодни Нимфата Летаат Врзување Материјал

Wifreo 20PCS Дупчиња Волфрам Монистра 2,5 mm 3мм Злато Сребро Црна Убодни Нимфата Летаат Врзување Материјал

DEN 156.00
DEN 195.36
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле. За било документи или помош потребни за царинска објаснување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука :
Хуго е Продавница за поддршка на превозот на мнозинството земји во светот, ако не можете да ја пронајдете вашата земја во адресата опција листа, ве молиме контактирајте со нас. Ние се стремиме да се осигура дека сте задоволни со нашата купување и ќе направи сè што може за да бидете сигурни дека ќе имате позитивно искуство.5 mm 3мм за опција
Боја : златна, сребрена, црна nickle, розова за опција
Бои : волфрам легура. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака.
За секое прашање или проблем towarding производи што се продаваат или не се продава од Хуго е Продавница, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Услуга време : 8 : 20. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање.0 mm size 12, 14 кука. П : Може ли да ве прашам за други прашања? A : Да, ние сме дозволено да се одговори на сите прашања на клиентите може да се и ќе бидат среќни да одговорите во рамките на нашето знаење.
Продажба на Единица : 20pcs/Многу
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација. Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција.
Wifreo 20 PCS Дупчиња Волфрам Монистра 2,5 mm 3мм Злато Сребро Црна Убодни Нимфата Летаат Врзување Материјал
Спецификација :
Летаат Врзување Дупчиња Волфрам Монистра
Големина на :
2.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. За пакети кои се испраќаат преку EMS, DHL, или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена. Ве молиме не веднаш да даде негативни коментари". П : Како да добиете екстра попуст? A : Ние ќе се направи попуст или купони време на време, ве молиме да кликнете на "ADD TO STORE ЛИСТА" во нашата продавница портата страница; друг начин е споделување на нас со твоите фаќа со нашите производи. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате, особено за клиенти од Аргентина.
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување. П : можете Да направите за да ги прилагодите на услугата? A : Да, Хуго е Продавница нудат персонализирана услуга за некои производи, вие сте добредојдени да се истрага со нас. П : Што ако јас не го добие моето производ или примени проблем објект? А : ве Молиме контактирајте со нас веднаш, ако има било каков проблем, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот навремено. Ние ги прогласи сите наши пост пакети во "catagory на објекти" како "подароци" со ниска вредност помеѓу 1 да 20 Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор.

Основни својства

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Резервоар Базен,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Wifreo
Број На Модел На:
2.5 mm 3мм
категорија:
летаат риболов мами
боја:
повеќе боја

Тие исто така купуваат со овој производ.