.

.

6Pcs Велосипед Гуми Тркала Флуоресцентни Рефлексивни Decal Налепници +12pcs Велосипеди Тркала Зборуваше Rim Bicicletas Велосипедизам Предупредување Лента

6Pcs Велосипед Гуми Тркала Флуоресцентни Рефлексивни Decal Налепници +12pcs Велосипеди Тркала Зборуваше Rim Bicicletas

DEN 178.00
DEN 187.20
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


6 Pcs Велосипед Гуми Тркала Флуоресцентни Рефлексивни Decal Налепници +12pcs Велосипеди Тркала Зборуваше Rim Bicicletas Велосипедизам Предупредување Лента
Опис :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Совршен за диск-сопирачки, велосипедизам (unsuited до V-кочница).
Може да се додадат на тркала или прирабници на вашиот велосипед или моторцикл.
Ова е одраз на ленти/Налепници (не светло бар, не може да се светлина себе), ќе биде одраз во светлина зрачењето и се даде безбедносно предупредување! за да се осигура вашата безбедност, како и декорација.
Ве молиме чисти пред лепење.
Едноставен за инсталација и отстранување.
Пакет Се Вклучени :
1 : 6pcs Рефлексивни Налепници(21cm x 10cm)
2 : 12pcs Тркала Зборуваше Rim(1.8 - 2.0 mm дијаметар)
Купувачот Совети :
Ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)

Основни својства

Тип:
Рефлексивни Налепници
Големина:
21 * 10 CM 7.5*0.5cm
Материјал:
Рефлексивни Налепници
Бренд Име:
Ленс Дома
боја:
Сребро црвена сина, портокалова зелена жолта
Тип:
Велосипедот Тркала рефлексивни налепници
Количина:
1 парче(вклучува 6 компјутери 21*0.9 cm налепници)
Цел:
Рефлексивни Предупредување
Употреба:
велосипед
Место на Потекло:
Кина Копното

Тие исто така купуваат со овој производ.