.

.

Dispalang Ролери Печати Багаж Капаци За 18-30 Инчен Количка Случај Симпатична Куфер Прашина ги Покријат Патните додатоци

Dispalang Ролери Печати Багаж Капаци За 18-30 Инчен Количка Случај Симпатична Куфер Прашина ги Покријат Патните

DEN 717.00
DEN 1103.52
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Забелешка : Ова е САМО Заштитна Маска САМО за Багаж! Не Багаж Себе~!!!
Dispalang Ролери Печати Багаж Капаци За 18-30 Инчен Количка Случај Симпатична Куфер Прашина ги Покријат Патните додатоци
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

Основни својства

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Патување Додатоци
Материјал Состав:
90%полиестер+10%spandex
Патување Додатоци:
багаж маска
Објектот Висина:
65cm
Шаблон Тип:
Шарени
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Ширина:
27cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
Dispalang
Објектот Должина:
44cm
Број На Модел На:
Количка случај маска
Мали Димензии:
Се применува за 18-22 инчен куфер
Средната големина:
Се применува за 22-26 инчен куфер
Голема Големина:
Се применува за 26-30 инчен куфер
Големина:
According to your suitcase size to choose
Водоотпорен:
Yes
Функција:
Заштитна торба куфер
куфер:
18-30 Инчен Куфер Торба
Пакување:
на polybag за секое парче
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.