.

.

Сребро Метални Делови За Книги Scrapbooking Фото Албуми Менија Занаети DIY 50pcs 14.5x14.5x2mm CP1615

Сребро Метални Делови За Книги Scrapbooking Фото Албуми Менија Занаети DIY 50pcs 14.5x14.5x2mm CP1615

DEN 59.00
DEN 61.92
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Сребро Метални Делови За Книги Scrapbooking Фото Албуми Менија Занаети DIY 50pcs 14.5x14.5x2mm CP1615
Материјал
метал
Големина
Прибл : 14.5x14.5x2mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Сребро.
Количина
Ќе добиете 50 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
cp1615
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски

Основни својства

Материјал:
Метал
Дебелина:
0-1 носители.9 cm
Големина:
14.5x14.5x2mm
боја:
Сребро.
Употреба:
Scrapbooking одлуки или било која друга декорација
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
Аглите-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот
is_customized:
Yes
Материјал:
Железо

Тие исто така купуваат со овој производ.