.

.

7pcs/Set Акрилик Polyhedral Коцки За TRPG Игра на Табла Занданите И Џинови D4-D20

7pcs/Set Акрилик Polyhedral Коцки За TRPG Игра на Табла Занданите И Џинови D4-D20

DEN 132.00
DEN 138.72
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Совршен подарок за игра љубовници. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Основни својства

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Бренд Име:
OOTDTY
категорија:
Дигиталните Коцки
is_customized:
No
Тип:
Коцки
Број На Модел На:
D4-D20

Тие исто така купуваат со овој производ.