.

.

LNRRABC 1PC Нова Топла Продажба Светло Сина Заслепувачка Висок Квалитет на Срцето Девојки Капка Превозот Легура корејски Сребрена Прстени Жените 7 Големини Црвена

LNRRABC 1PC Нова Топла Продажба Светло Сина Заслепувачка Висок Квалитет на Срцето Девојки Капка Превозот Легура

DEN 67.00
DEN 74.40
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Почитувани Купувачи :
1. Со цел да се подобри квалитетот на нашите услуги. ако сте примиле производ има било каков проблем,не отвори спорот директно,не ја потврдуваат производи директно,ве молиме контактирајте со нас на прво место .Ако се отвори
спорот,aliexpress ќе треба многу долго време да се реши тоа и Отпад од вашето драгоцено време . Па ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им даде сте задоволни одговор Веднаш .
2 . Ако на рокот за испорака е да дојдат, но се уште не добиете вашата нарачка, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Ви благодариме за разбирањето!
3 .Ако не можете да ги пратите на вашиот пакет,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви кажам каде е тоа,и ве молиме да не се отвори спорот,се надеваме на вашето разбирање,ви благодарам.
Количина : 1 PC
Тип : Прстени
Материјал : Алуминиумски
Боја : Црвена,Светло Сина
Пол : Женски
Стил : Мода
Големина : 6,7,8,9,10,11,12
Тежина : About20g
Плаќање :
Прифатени методи за плаќање во Моментов, што може да се плати со Кредитна Картичка Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер . Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во
во иднина(како да се плати,ве молиме кликнете here : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html)
Превозот : ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.sellerstool.com/"
превозот начин превозот време на превозот надомест
Кина Пост Воздух Mail 15-50 дена бесплатен превозот
DHL 5-8 дена зависи од тежината
EMS 6-9 дена зависи од тежината
ПРОЗОРЦИ 5-8 дена зависи од тежината
Враќање : За било која причина не сте задоволни со предмети. Ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена. Ние ќе обработиме вашето враќање барање
во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. ако објектот е неисправен. Ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот
метод на плаќање.
Увоз политики :
увозни давачки,даноци и давачки не се inculded во објектите цена или на превозот обвиненија,овие трошоци се buyrs' одговорност.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со објектот.и нашите услуги. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен feebdback .со пет ѕвездички, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе ви обезбеди најдобра услуга.

Основни својства

Метална боја:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Површината Ширина:
7mm
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Свадба

Тие исто така купуваат со овој производ.