.

.

Бренд нови оригинални автентични GRO-1/8-Б

Бренд нови оригинални автентични GRO-1/8-Б

DEN 1836.00
DEN 2160.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте на LXZY
Ви благодариме за изборот на LXZY. сите се на нашиот бесплатен превозот се следење на броеви
( Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ). Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
Брзо одговор :
На libaba trademanager : CN 1510107590
Гаранција :
1 Делови согласност во сите погледи со Производителот објавените Податоци.
2 Обезбедува 90 дена гаранција за враќање на парите доколку Клиент извештаи неисправни делови
За Повратни Информации :
1)Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Превозот : Светот Превозот.(Освен некои земји и APO/FPO) Нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Предмети ќе бидат означени како Подарок во ниска вредност. Време на испорака (дена) : Pls обезбеди P. O. Кутии или Поштенски Кодови Адреса.

Основни својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CE,RoHS,УЛ
Карактеристики:
W
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
GRO-1/8-Б
Бренд Име:
LUASIN

Тие исто така купуваат со овој производ.