.

.

60pcs 24.7x18.9mm Антички Сребрен И Златен Свети Свети Бенедикт Медал Крстот Spacer Монистра Приврзоци рачно изработени Накит DIY L1693

60pcs 24.7x18.9mm Антички Сребрен И Златен Свети Свети Бенедикт Медал Крстот Spacer Монистра Приврзоци рачно

DEN 806.00
DEN 1151.52
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Состојба : 100% сосема нов
Материјал : цинк легура(без олово)
24.7x18.9mm дебелина 2.8 mm дупка 1.95 mm 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен Боја : како на сликата
Количина : 60pcs
Како можам да го користам мојот забава?
chlick овој линк за да добие помош
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас.
-Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти
"Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе примите
вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме.
-Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата, ве молиме контактирајте
нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Основни својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Број На Модел На:
L1693
Објектот Форма:
Блескава Форма
Објектот Тежина:
3.7g
Материјал:
Метал

Тие исто така купуваат со овој производ.