.

.

500pcs Рак Злато Свеста Лента Лак со Сребро Спојки Pin Brooch Бесплатен Превозот

500pcs Рак Злато Свеста Лента Лак со Сребро Спојки Pin Brooch Бесплатен Превозот

DEN 3420.00
DEN 3600.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1.Објектот спецификите
500pcs Рак Злато Свеста Лента Лак со Сребро Спојки Pin Brooch Бесплатен Превозот
Лента Тип : Сатен
Материјал : Полиестер
Големина : 6 cm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
Испорака :
А) сад со DHL или UPS или Fedex : 3-7 работни дена.
Б) Други земји : Depands.но сите, само да потрае од 3-7 работни дена
Повратни информации :
Вашите коментари е многу важно за мојата продавница ,Доколку сте задоволни со предмети и мојата услуга, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивни повратни информации .Ние сме многу среќни ако можете да додадете продавницата на листата. Ако не сте задоволни со било какви предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние би можеле да го решат проблемот, бидејќи ние веруваме дека сè може да се реши преку комуникација. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ден гаранција за предмети
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемите што ги имаат
Чекор 3) На објектот ќе се издаде одобрение за да се вратите
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Нашата филозофија :
- Врховниот услуги на клиентите
- Квалитетни производи и внимателно контролирани производство
- Висок стандард логистика и за време на испорака
- Континуирано по продажбата на поддршка и информации

Основни својства

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Косата Панделки
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
kimmy
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
YV160738
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.