.

.

Моден 2018 Нова Пролет Падне Жените Тексас Јакна грб Џебови Долги Ракави, Фармерки Јакна Лабава Секојдневен дами Тексас outerwear Y400

Моден 2018 Нова Пролет Падне Жените Тексас Јакна грб Џебови Долги Ракави, Фармерки Јакна Лабава Секојдневен дами

DEN 1344.00
DEN 2688.00
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Моден 2017 Нова Пролет Падне Жените Тексас Јакна грб Џебови Долги Ракави, Фармерки Јакна Лабава Секојдневен дами Тексас outerwear Y400
ГОЛЕМИНА на Рамо Градите Ракав Должина S 34 90 55 73 М 35 92 56 74 L 36 96 57 75 XL 37 100 58 76 2 XL 38 104 59 77 3 XL 39 108 60 78 4 XL 40 112 61 79 5 XL 41 116 62 80
ние се земе големината мерка со рака.Pls љубезно им овозможи на 1-3cm грешка.ви благодариме.
Топло Совети : ! За транспорт потреби, објектот што сте го добиле можеби треба пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање. Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. ! Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење!! ( Азија големина е помала од Европската. Ве молиме проверете за големината табела внимателно пред купување!).

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Еден Гради
Декорација:
Копчето,Џебови
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Бренд Име:
AOZUZLA
Број На Модел На:
Y400
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
SizeXL,4XL,5XL:
С. М. LXL,2XL,3XL,4XL,5XL
боја:
Светло Сина
Производот Година:
2017
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Стил:
Повик,Мода,Гроздобер
Боја Стил:
Од тебе
Ткаенина Тип:
Outerwear & Палта

Тие исто така купуваат со овој производ.