.

.

Тип-C Брз USB Конектор за Кабел за Податоци Кабелот за OnePlus 2 3 3T XiaoMi mi6 mi5s Meizu Про 5 6 NEXUS 5X 6P LG G5 G6 Huawei P9 P10 Плус

Тип-C Брз USB Конектор за Кабел за Податоци Кабелот за OnePlus 2 3 3T XiaoMi mi6 mi5s Meizu Про 5 6 NEXUS 5X

DEN 81.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве Молиме Да Ни Даде Позитивни Повратни Информации Доколку Не Сте Задоволни. Време На Испорака За Вашиот Референца :
ЗАБЕЛЕШКА : УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ Е Предвидено од Страна На Превозникот И Исклучува време на Викендите И Празниците. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори. Сите Вратени Предмети Мора да Биде Во Оригинална Амбалажа И Мора да Ни овозможи Со Превозот Следење на Број, Специфична Причина За Враќање, И Вашиот PO # . Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата . Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона. Ако Даночниот Или Должност Во Вашата Земја Е Многу Висока, Pls Информирате Да Се Изјасни Ниска Вредност На Гласот, Така Што Ќе Може Да Плаќаат Многу Ниски Даноци. Само Неисправни Објект Ќе Бидат Понудени На Берза. Понекогаш Тоа Ќе Биде Подолго Поради Лошите Временски Услови, Губење На Време Во Царинската Царинење. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . На Тој Начин Ве Молиме Почекајте Трпеливо Кога Не Го Добиете Вашиот Објект На Време. Ако Имате Било Какви Прашања За Производите Што Сте Го Добиле, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Времето И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ги Реши Проблемите И Да Бидете Задоволни. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно.1 USB Кабел Конектор : USB 3. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. И Трае 3-10 Дена Од Express. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот Цена Е Мечка Од Двете Продавачот И Купувачот На Половина. Ако Не Е, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Замине Никакви Негативни Или Неутрални Повратни Информации.1 Тип C Работи за : Полнење и пренос на Податоци Синхронизирајте Компатибилен со :
За Сите Type-C Connector Уреди
За Nokia N1 /Google Nexus 5 X 6 P /One Plus 2 3 3t 5/ZUK Z1 Z2/Letv Le Eco 1 S 2 Max Pro/Xiaomi mi4 C mi5 Mi5s Плус /Meizu Про 5 6/ Lumia 950/Huawei P9 Чест 8 V8/LG G5,итн. Ако Не Примите Објект во Рок од Триесет Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас, А Потоа Ние Ќе ви Помогнат да ги Пратите на Тоа.1 Тип C USB Кабел
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. Ние Не Сме Одговорни За Било Обичај Должност Или Увоз Доход. Ве Молиме Да Го Потврдите Приемот На Производи По Што Ги Доби. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС ПЛАЌАЊА, По Приемот На Објектот Во Првобитната Состојба И Пакување Со Сите Компоненти И Додатоци се Вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот И Продавачот се Откаже Од Трансакцијата Од Aliexpress. Ако Овој Објект Е Во Вашиот Поседување на Повеќе Од 7 Дена, Се Смета дека се Користи И НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Основни својства

боја:
Бело, Сино, Роза, Зелена, Портокалова
Приклучок Тип:
100cm, 200cm
Компатибилен Бренд:
ZTE,HTC,Samsung,SONY,LG,Huawei,Meizu,Nokia,xiaomi,Blackberry,Lenovo,Motorola
Излезен Интерфејс:
Тип В
Извор На Енергија:
Автомобил Полесни Слот,USB
Излез:
5V/2.1 A
Број На Модел На:
Тип C Полнење Кабел Конектор за
USB Порти:
1
На текст:
5V/2A
Тип:
Патување
Квалитетот сертификација:
CCC
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Бренд Име:
KomoKe

Тие исто така купуваат со овој производ.