.

.

Hd Печатени Сината Ноќ И Mountainscape Сликарство Платно Печатење На Декор Печатење На Постер Фотографија Платно Бесплатен Превозот/90891

Hd Печатени Сината Ноќ И Mountainscape Сликарство Платно Печатење На Декор Печатење На Постер Фотографија Платно

DEN 854.00
DEN 854.40
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Note1 : 1inch=2.54 см,1cm=0.39 инчен
Note2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја,затоа што на мониторот на компјутерот settings.
Ние сме професионални Платно Печатење на големо снабдувач на почетниот ѕид оркестарот,
ако ви треба масовно наредби, само се чувствувам лесно контактирајте со нас.
Брзо и Квалитетно ! моден дома декор Платно Уметност.
Оваа слика е ПЕЧАТЕНИ НЕ HANDPAINTED !!!
Имаме 2 опции за оваа слика Врамени Со Или Без Рамка . Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите.
Со Врамени значи сликата е протегала на дрвената рамка, подготвен да се откажам!
Не Врамени значи платно само.
Големина на :
големина 1 : 20cmx55cmx1,20cmx40cmx4 (8x22inchx1, 8x16inchx4)
големина на 2 : 30cmx80cmx1,30cmx60cmx4 (12x32inchx1, 12x24inchx4)
Време На Испорака :
1.Количина
2. Количина помеѓу 10 и 100 парчиња/групи : 7-15 дена
3. Количина над 100 парче/групи : 15-20days
Бесплатен Превозот :
Овој објектот е Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Парцела. Тоа обично трае 20-40days да пристигнат. Ние исто така, обезбеди превозот преку EMS, додадете малку повеќе превозот цена.
Слики за слободни :
Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку онлајн порака или e-mail.
Се Прилагодите Слика :
Ако сакате ни да ги испечатите вашите слики, фотографии, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви одговори во рок од 12hrs.
**Позитивни повратни информации е од големо значење за бизнис . Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди висок квалитет на објект за вас, и ви благодариме за напуштање на позитивен фидбек. Ако има проблем со вашата нарачка, бидете сигурни да контактирате со нас. Верувам дека ние може да се направи сте задоволни преку нашите напори. Се надеваме дека тоа не е само трансакцијата, но, исто така, направи животот подобар. Ви благодариме!
Забелешка : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.

Основни својства

Големина (Инчен):
Големина 1, Големина 2
боја:
не врамени, со врамени
Рамка:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Предмети:
Пејзаж
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Модерна
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
$id
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
YES
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Шема:
Цртан филм
Дома декорација:
Дневни Соби, Спални Соби, Градинки, Канцеларии, Кафулиња, Хотели, Ресторан
Слика Стил Technic:
МОДЕРНИ ДЕКОРАТИВНИ ПЛАТНО УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ

Тие исто така купуваат со овој производ.