.

.

Накладките Керамички За KAWASAKI ZX-6R 600 ZX G1 G2 J1 J2 1998-2001 Пред ОЕМ Нови ZPMOTO Висок Квалитет

Накладките Керамички За KAWASAKI ZX-6R 600 ZX G1 G2 J1 J2 1998-2001 Пред ОЕМ Нови ZPMOTO Висок Квалитет

DEN 840.00
DEN 1151.52
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

EMS : 5-14 дена. Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА!
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија. Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/ негативна повратна информација. Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. Сите наши делови се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари ширум светот. Без загревање потребно како со sintered влошки. Голема Количина, Подобра Цена. Јаглерод Керамички Патот Соединение влошки се еволуцијата на оригиналот, сега, со повисока содржина на јаглерод.

Основни својства

Материјал Тип:
Јаглерод Керамички Композитни
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Висина:
0.83cm
Име На Модел:
ZP188
Објектот Тежина:
0.26kg
Специјални Функции:
накладките
Објектот Должина:
8.9cm
Објектот Ширина:
5.3cm
Објектот Дијаметар:
9cm

Тие исто така купуваат со овој производ.