.

.

За BlackBerry Скок Случај Флип Режим Lederen Luxe Exclusieve Beschermende Speciale Telefoon Маска

За BlackBerry Скок Случај Флип Режим Lederen Luxe Exclusieve Beschermende Speciale Telefoon Маска

DEN 195.00
DEN 229.92
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи. Поштенски код Инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. - Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.

Основни својства

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Blackberry
Бренд Име:
SZLHRSD
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Модел 1:
За Blackberry Скок

Тие исто така купуваат со овој производ.