.

.

24pcs/торба трговија на големо рачно изработени срцето & петокрак облик чипка ресни хривнија италија стил накит за жените 19 стилови мешавина боја по случаен избор

24pcs/торба трговија на големо рачно изработени срцето & петокрак облик чипка ресни хривнија италија стил накит

DEN 278.40

Од стоката
Достапно е за нарачката


ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1.Минимална Нарачка е 7 (микс предмети)!
Нарачки стигнат до 7 или повеќе,може да се меша предмети!
Наредби за помалку од 7 треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ние само ќе бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Дополнителни превозот цена :
aliexpress.com/store/product/Extra-shipping-cost-by-China-post-when-retail-order-amount-15/1133092_1754227523.html
2.Бесплатен Превозот Политика!
Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.
Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Федекс и така натаму.
3. Начин на плаќање : Pay-pal, TT,Али-зачувам
4.Попуст за веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас!!!
5. ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно.
Тука е нашата продавница веб-страница :
aliexpress.com/store/1133092
Материјал : чипка polyster
Големина : прилагодлив 23.5 cm
Боја : комбинација од бои(случајно)
Напомена : Ако постојат неколку различни бои на објектот,ве Молиме да ни кажете каква боја ти wa nt. Ако не,ние ќе ги испрати со микс од бои случајно.
Плаќање
shippment 1 Freeshipping Политика
Ако вашата цел повеќе од $15 , ние ќе бесплатен превозот од Кина пост воздух mail за да ја испратите вашата стока (слободен испрати epacket, САД)
Ако вашата цел износ поголем од $200 . Ние може да бесплатен превозот од DHL, EMS или други комерцијални Курир да испратиме стоката.
2 Пристигнување Време
Кина пост воздух mail : околу 35-40 работни дена да пристигне
DHL/UPS / DHL : околу 3-8 работни дена да пристигне
EMS : за 4-10 работни дена да пристигне
3 Царина
Обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, ние ќе се според вашето барање, колку што е можно да се справи со стоката.
Пакување
Секој производ што ќе се користат специјални OPP вреќа пакување. Кога испраќање на стоки, ние ќе им даде на стоки спакувани во слој од пена подлога. Потоа го стави во посебна кутија. Па ве молиме немојте да се грижите, вашата стока ќе биде безбедно да се дојде. (освен за посебни случаи)
Повратни информации
Вашето мислење е навистина многу важно за нас, задоволството на клиентите е целта ние ги извршуваат. Ако имате она што не се задоволни за стоки, ве молиме да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Па кога ќе ја прими стоката, ве молиме да ни даде на пет-ѕвезда повратни информации.
Политика На Враќање
Ако стоката се појави на не-вештачки штета, како што се квалитетот проблем, ве молиме потврдете по примањето во контакт со нас. Ние ќе ги провери проблем, слободно за испраќање на стоки за вас.

Основни својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Чипка
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Обликотшема:
Растенијата
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Метали Тип:
Никој
Тип:
италија чипка хривнија
Материјал:
Чипка
боја:
МИКС ОД БОИ
Големина:
adjustable 23.5cm
Тежина:
20g/bag
Користење на:
чипка нараквици
превозот метод:
DHL,Fedex,UPS-от,Кина пост воздух mail,Epacket
време на испорака:
5-7days
Трговија на големо:
Avaliable
Должина:
23.5cm adjustable

Тие исто така купуваат со овој производ.