.

.

Parblo ПР 100 Универзални Прилагодливи Стојат Погоден за 10-16 инчи Графички Таблети

Parblo ПР 100 Универзални Прилагодливи Стојат Погоден за 10-16 инчи Графички Таблети

DEN 2255.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Parblo ПР 100 Универзални Таблета Стојат
Опис :
PR100 е Parblo е првиот таблет стојат кој има за цел да нудат удобно корисничко искуство кога цртање со една таблета.
Цртање е како истражување, да ви донесе повеќе удобност и забава во истражување, PR100 беше роден.
Функција :
1. Направен од алуминиум и пластика за да ја потврдите steadiness.
2. Клучни делови кои допир таблета се прекриени со гума
3. На навалување агол лесно може да се прилагоди од 15°до 90°
4. Поддршка повеќето таблети чиј екран големина е од 10 инчи 16 инчи.
Спецификација :
 
Димензија 305 mm x 235 mm х 39 мм (12in x 9.3 во x 1.54 во)
Тежина 797.5 g (28.13 мл)
Материјал Легура (Стојат) Панел (ABS)
Прилагодливи агол 15°~90°
Таблета применливи големина 10 инчи ~ 16 инчи
Употреба :
1. Кога си сакал да се прилагоди на агол на навалување, ве молиме подигнете го приклучокот и се движат на носителот.
2. Кога соодветен агол беше поставена, ве молиме да се утврдат приклучок за да го заклучите држачот.
Пакет Содржина :
1x Parblo ПР 100 универзални таблета стојат
1x Производ упатство

Основни својства

Тип:
Дигитални Таблети
Пакет:
Yes
Таблета должина:
235mm
Материјал:
Алуминиумски и пластични
Бренд Име:
Parblo
Број На Модел На:
ПР 100
Таблета Ширина:
305mm

Тие исто така купуваат со овој производ.