.

.

26pcs/многу 3.5*5.5 мм Азбука A-Z Писмо мушка шарм ознака 925 сребрен Шарм DIY додатоци на ѓердан хривнија headdress наоѓање

26pcs/многу 3.5*5.5 мм Азбука A-Z Писмо мушка шарм ознака 925 сребрен Шарм DIY додатоци на ѓердан хривнија headdress

DEN 815.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име : DIY pendant
Боја : Сребрена
Големина : Како се покаже
Материјал : сребро 925
Цена за 26pcs
Ако ви треба само некои букви,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со што или остави ми порака
Ако ви треба ѓердан или скокаат прстен,ве молиме да се купи тука
Само За вашиот погледнете
Превозот
Предметите ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика.Ако ви треба точни декларација на вредност,ве молиме ги споделите со нас.
Повратни информации
Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.
Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме услугата се додека не се задоволни.
Услуга На Клиентите
Ако имате било какви прашања во врска со производот и цената,ве Молиме контактирајте со нас,Ние веднаш ќе ви одговори на вашето прашање како е можно поскоро.
Ако не го добиете вашиот објект во рок од 90 дена,ние ќе рефундирање на вас или испраќање на нов пакет за вас.
ако вашата цел е во масовно купување,ние може да ви понуди подобра цена.
Ако ви треба прилагодено производи,исто така можете да контактирате со нас, ви благодариме!
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/504548

Основни својства

Метална боја:
A-Z
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
JD010201
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Бренд Име:
ILYSY
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
is_customized:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.