.

.

4.3 inch2 AV влез Автомобил Rear View LCD Монитор со 170 степен обратна rearview Камера 480x234 паркинг Систем Екранот

4.3 inch2 AV влез Автомобил Rear View LCD Монитор со 170 степен обратна rearview Камера 480x234 паркинг Систем

DEN 919.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


НОВИ 4.3 инчен Автомобил Rear View LCD Монитор/Камера Аларм Систем за Безбедност Поддршка на Десктоп Екранот Снабдување HD Екран на-табла Екранот
Објектот спецификите
· Предмет Тип : Автомобил Монитори
· Сместување : Во-Dash
· Големина На Екранот : 4.3"
· Item Големина : 4.3
· Име на модел : следење
· Резолуција : 480x234
· Материјал Тип : пластика
· Item Тежина : 400 g
Опис На Производот
Спецификација :
Големина на екранот : 4.3 инчи
Display mode : 16 : 9
Пиксели : 480 RGB * 272
Работна температура : - 20'C ~ + 70'C
Работен напон : DC 12 до 24 v
Визуелниот опсег : 96 * 54 mm
Формат : PAL/NTSC
Се консумира струја : 2 w
Интерфејс : AV видео интерфејс, 2 пат, 1 патот стандард напојување интерфејс
Превозот листата :
.следи
.rear view camera
.кабелот за напојување
.упатство
Пакување Детали
· Одделение Тип : парче
· Пакет Тежина : 0.500 kg (1.10 lb.)
· Пакет Големина : 20cm x 15cm x 10cm (7.87 во x 5.91 во x 3.94 во)

Основни својства

Бренд Име:
PolarLander
Големина На Дисплеј:
4.3
Објектот Тежина:
400g
Објектот Големина:
18cm x 13cm x 8cm
Материјал Тип:
Пластични
Сместување:
Во Цртичка
Тип На Објект:
Автомобил Монитори
200000204:
200005062

Тие исто така купуваат со овој производ.