.

.

Бања thermostatic врнежи од дожд туш тапа постави систем за 10 инчен врнежи од дожд туш главата двојно начини ѕид монтирани бања тапа сет

Бања thermostatic врнежи од дожд туш тапа постави систем за 10 инчен врнежи од дожд туш главата двојно начини

DEN 12218.00
DEN 18796.80
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Други Предмети Препорачувам
Превозот : -ве Молиме да земете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. -Објектот ќе се брод од 5 дена(Обично во 1-3 дена),Превозот од Кина пост воздух mail/Aliexpress express/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS/DPEX/Amarex express. -Ние ќе напишете пониска содржина вредност на превозот сметка за да се избегне или намали увоз доход,исто така, можете да оставите порака да ни каже фактура вентил. -Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Гаранција : -Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена по производ беше доставен. Повратни информации : -Ние ја опишуваат предмети, како и што можам. Ако ние пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам -Ако објектот оштетени на превозот начин,ве молиме контактирајте со нас,ајде да се преговара за да се вратат или да испратите некоја нова. -Ако не се задоволни со објектот,ве молиме не се отвори спорот,контактирајте со нас е подобар начин да се реши проблемот. -Ако ви се допаѓа објектот,ве молиме да дадете 5 ѕвезди повратни информации. Ви благодариме и да уживате во вашата шопинг.

Основни својства

Број На Модел На:
S501
Туш форма:
Плоштад
Материјал:
Дувачкиот
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Бренд Име:
MELLRAIN
Туш Главата Големина:
10 инчен
За Контрола На Температурата Тип:
Thermostatic
Број на Рачки:
Рачки Двојно
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Површински третман:
полиран и chromed
Бања Туш Поставите Feture:
дожд туш глава
Туш Главата Врска Големина:
1/2
Туш поставите Garantee:
5 години
Туш Главата Feture:
Воздушен притисок
Функција:
Топла и ладна thermostatic контрола

Тие исто така купуваат со овој производ.