.

.

За Suzuki GSXR600 GSXR750 1996-2005 GSXR1000 2001 2002 2003 2004 GSXR 600 1000 750 Мотоцикл Задните Footrests Нога штипки

За Suzuki GSXR600 GSXR750 1996-2005 GSXR1000 2001 2002 2003 2004 GSXR 600 1000 750 Мотоцикл Задните Footrests

DEN 375.00
DEN 431.52
-13 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ви благодариме за вашето разбирање. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
клиентите Задоволителна
1. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Објектот Специфични : Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира Материјал : Алуминиум Позиција : Задните Pacakge : 1 пар подложка за нозе
FITMENT :
За Suzuki GSXR600 GSXR750 1996-2005
За Suzuki GSXR1000 2001-2004
Важни Забелешки : ве Молиме испратете ни го вашето целосно Име и презиме и Адреса на англиски јазик! (Купувачи од руската Федерација треба да ни обезбеди целосна 3 зборовите име на англиски јазик) Т elephone број е исто така многу важни информации за да ја испратите преку Express! Ако ви треба уште превозот метод, кои ние не се обезбедени, ве Молиме слободно контактирајте со нас! * Купи со Доверба : Ние сме професионални Мото Делови Добавувач за повеќе од 10 години! Ние имаме повеќе од 1000 видови на Мотоцикл Делови! Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако сте во потрага за некои делови за вашиот велосипед! Сега имаме илјадници партнери од над 30 земји во светот! * Плаќање : не прифаќаме плаќање преку Aliexpress Зачувам и .Телефон мора да се for international express превозот.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. * Превозот : Ние ќе брод објектот надвор во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди плаќањето и адреса.

Основни својства

Тип На Објект:
Нога Почива
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Висок квалитет
Име На Модел:
Како што насловот го посочува
Објектот Висина:
3inch
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
4inch
Модел:
За Suzuki GSXR 600 750 1996-2005 1997 1998 1999 2000 2001 2002
За:
За Suzuki GSXR 1000 2001-2004 2002 2003

Тие исто така купуваат со овој производ.