.

.

ЕТ-LAP770 Компатибилен Голи Светилка за PT-FW100NT PT-FW300 PT-FW300NT PT-FW430 PT-FX400 PT-PX860 PT-PX960 PX970 PT-PX980NT happybate

ЕТ-LAP770 Компатибилен Голи Светилка за PT-FW100NT PT-FW300 PT-FW300NT PT-FW430 PT-FX400 PT-PX860 PT-PX960 PX970

DEN 1023.00
DEN 1248.00
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно. Предмети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Оригинални Светилка со Домување (OWH);
Б.Лесно да се инсталира.
Мека пена со двоен картон
А Ние го остави позитивни повратни информации веднаш штом ќе се обрне - ви благодариме за држење на вашиот крајот на договорот.

Основни својства

Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Број На Модел На:
ЕТ-LAP770

Тие исто така купуваат со овој производ.