.

.

2017 Нови 2-12Years Девојки Фустан За Лето Мрачно Принцеза Партија Фустани Со Појас Памук Ракави Бебе Девојки Облека

2017 Нови 2-12Years Девојки Фустан За Лето Мрачно Принцеза Партија Фустани Со Појас Памук Ракави Бебе Девојки

DEN 480.00
DEN 656.64
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производи Нови Високо-одделение везени Бебе Девојка Цвет Девојка се Облекуваат За Свадба Деца Божиќ Партија Фустани Облечи за Деца Девојки Облека Големини
110=3-4 T 120=5 T 130=6 T 140=7-8 T 150=9-10 y 3-10 Yrs
(Можете да изберете големината она што го сакате) Материјал (65% Памук +35% Полиестер) Боја 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Мека индекс : Мека Умерена Haro Superhard Дебелина, индекс : Тенок Умерена Дебелина, се Згусне Еластична индекс : Нема еластична Умерена Микро игра Супер еластичен Верзија на индекс : Тесни Тенок Умерена Лабава
Големина на слика Должина на Градите Половината Рамо Возраст Висина 3/100 55 56 58 / 2-3 T 90-100 4/110 57.5 59 61 / 4 T 100-110 5/120 60 62 64 / 5 T 110-120 6/130 62.5 65 67 / 6 T 120-130 7/140 65 68 70 / 7 T 130-140 8/150 67.5 71 73 / 8 T 140-145 9/160 70 74 76 / 9 T 145-150
10/170
11/180
72.5
75
77
80
79
82
/
/
10 T
11-12 T
150-155
155-160
Топло прашува :
1. Ние се "cm" како на пресметување на единицата.
2. Според бебе е вистински висина, ве молиме изберете (податоци), како што се рамо ширина, градите обем;
3. Производот верзија за големината, затоа што децата се изгради разлика од земја до земја, ве молиме разумен избор кога шопинг;
4. Податоците се за повикување само, 2-3 cm за грешка при мерење спектар големина.
=

Основни својства

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
Се облекуваат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
Бал
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Декорација:
Крзно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Производот Категорија:
девојки фустан

Тие исто така купуваат со овој производ.