.

.

6XL 7XL 8XL Мода се Мажи Зима Кожна Јакна Браун Кожна Јакна Голема Големина Faux Крзно Обрабени Зимски Палта Faux Кожна Јакна

6XL 7XL 8XL Мода се Мажи Зима Кожна Јакна Браун Кожна Јакна Голема Големина Faux Крзно Обрабени Зимски Палта

DEN 3120.00
DEN 4799.52
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


П : не сакам да се оданочуваат.Дали постојат било какви идеи за да се избегне тоа? A : Како и обично, ние ќе се прогласи вредност пониска од да се избегне царинската прашање. Но поради политиката на друга држава, ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте ме. - П : Како можам да ги пратите пратката? A : По испраќањето на стоката, секој цел ќе доаѓа со следење на број. - П : Дали квалитетот на производот добро? A : Нашиот производ квалитетот е многу добар,ние проверуваат квалитетот пред испорака. - П : Како да ја изберете точната големина за мене? А : Во производот линк имаат големина на табелата,можете да изберете големината според големината на табелата. Ако не сте сигурни како да се избере големината,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне да го избере најдобриот големина.
1.Нормално бесплатен превозот 1.1 Кина пост воздух mailможе да се пристигне повеќето земји во 30days. 1.2 Epacket 7-15 работни дена 2.Брза испорака 2.1 EMS 7-15 работни дена 2.2 ТНТ/UPS/FEDEX/DHL3-10 работи 3 дена.Посебна линија 3.1 SPSR за руско во рамките на 7-20days,но може ни да се обезбеди број на пасош и полно име answer : ___________________________ NOTE : Ние ќе брод од точките од 1-5working дена по уплатата да биде потврдено од страна на системот.

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Faux Крзно
Дебелина:
Дебели
Тип:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Spliced
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Ткаени
Бренд Име:
NEWBANG
Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
Z160412PY01/50
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Објектот:
мажите кожна јакна голема големина
дизајн:
мажите јакна крзно
Тип:
браун кожна јакна мажи
Големина:
M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXL XXXXXXXL XXXXXXXXL
боја:
Браун сина боја Црна
Материјал:
јакна мажите кожа
Јака:
крзно обрабени палта за мажи
Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Zippper
Сезоната:
мажите зима кожна јакна

Тие исто така купуваат со овој производ.