.

.

Отворено Врвот Двоен Слој Windproof Чадори Ultralarge мажите комерцијални Три виткање автоматски чадор машки водоотпорен чадор

Отворено Врвот Двоен Слој Windproof Чадори Ultralarge мажите комерцијални Три виткање автоматски чадор машки

DEN 1132.00
DEN 1132.32
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Отворено Врвот Двоен Слој Windproof Чадори Ultralarge мажите комерцијални Три виткање автоматски чадор машки водоотпорен чадор
Автоматски чадор користат јас nstructions
производ detali : По виткање целосна должина : 36 CM,
Одвраќање на ефективни дијаметар : 124 CM, тежина : 560 грама.
Скелетот : Алуминиумски
. Ткаенини : УВ-СТР ails
За фотографија
Ние ги објави сите фотографии се преземени од страна на Виножито развој, одделение за ој, Во случај на disputement се случува, пред да нарачате,ве молиме да се разгледа внимателно за боја празнина бидејќи на Светлината или PC екран. И ние нема да сноси никаква одговорност за било каква загуба, бидејќи на таков изговор. ви благодариме за вашето добро да се разбере.
-
За нас
Ние сме една модерна и високо ефикасен индустрија & трговија компанија која е специјализирана во слободно време производи,градежен материјал,хардвер,мебел и така натаму.Ние сме исто така купување агент за многу години.Ние извоз на многу производи преку море пратката и airshipment на нашите клиенти.
Ние сме во потрага напред за формирање на долго-рок и успешна бизнис односи со клиенти од целиот свет.
-
За испорака
Сите испорака ќе бидат проследени како купување цел. Време на испорака за цел во рамките на достапни акции е in3-5days,време на Испорака за цел, без достапни акции е 10days.
1. Време на испорака за Северна Америка 15-35days.
2. Време на испорака за Азија земји&блискиот исток е 15-35days.
3. Испорака до Африка земји е 25-50days
Напомена : Сите информации. погоре е за повикување само
-
По продажба на услуги
Сериозна ветување на По -Продажба на услуги, како што следува,и ние се responsbility за стоката што се продава.
1).Одговор ќе се врши во 24hours по примање на какви било жалба или барање
2).100% износ може да се врати за стоката да не бидат примени во состојба која стоката е изгубена во превозот.
3).Ние ќе испрати нов заменет дел за стоката оштетени или производство на квалитетни вина.
4). Позитивна повратна информација ќе биде автоматски да се остави на купувачот откако ќе го остави postive повратни информации на нашиот систем.
Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем. Ние сме тука да ви помогне & решавање на сите прашања што може да се случи.
Ве молиме НЕ остави негативен или неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.
Ако не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите на проблем, тоа ќе се смета за конечното разрешување и без понатамошно контактот или е-пошта нема одговор ќе бидат обезбедени.
Ви благодариме за вашето разбирање & соработка.
5).Било оценето коментари или предлог за подобрување на craftwork ќе биде многу ценета.
-

Основни својства

Тип:
Чадори
Контрола:
Целосно автоматско
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Големина:
>62cm radius
Функција:
Виткање
Шема:
Три-виткање Чадор
Отворено Активност:
Риболов
Возрасна Група:
Возрасни лица
Панел Материјал:
Pongee
Број На Модел На:
Y-16031007

Тие исто така купуваат со овој производ.