.

.

за Nubia Z17 мини случај Флип врежана вистинска кожа мека TPU задниот поклопец за ZTE Nubia Z17 мини coque

за Nubia Z17 мини случај Флип врежана вистинска кожа мека TPU задниот поклопец за ZTE Nubia Z17 мини coque

DEN 789.00
DEN 950.40
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


за Nubia Z17 мини случај Флип врежана вистинска кожа мека TPU задниот поклопец за ZTE Nubia Z17 мини coque
Продажба Карактеристики : 1.Површината Направени Од Вистинска Кожа,100% Сосема Нов 2.Внатре Направени од Влакна ткаенини & Мека TPU Покрие 3.Резервираат приемник Дупка во Предниот 4.100% Чист прирачник механички шиење занает 5.Стојат Дизајн,Гледање Vedio Лесно 6.Заштита на вашиот телефон од гребење,нечистотија и испакнатините,зголемување на употребата на повеќе удобност 7.Лесен за инсталација и отстранување немојте да се Грижите За Слика Не покажува Камера, Кога Ќе го Добиете Производот, Совршена Комбинација Со Камерата Дупка Локација Точност. За боја
Како за боја, боја на производи на слики е целосно во согласност со оригиналниот. Но, се должи на peculiarties на фотографија
(блиц на камерата осветлување, следи поставување), боите на сликите и вистинската боја на производи малку различен, Тоа не може да биде
да се избегнуваат. Ако вие сте многу picky за изборот на бои на производот, ве молиме да се направи ред внимателно .
=====================================================================================================
За големина
Бидете сигурни дека пред купување ве молиме разгледајте го нашиот модел на производ, becase некои модели се слични, ако ou не може да се сигурни дека вашата
опрема модел, ве молиме да се консултирате со нас.
=====================================================================================================
За враќање
Во рок од 7 дена по receveipt, ако не ви се допаѓа тоа, Можете да се вратите на објект за наплата. Производот мора да биде во истата форма во која
беше кога се примени сè треба да биде во место, не се фрлаат пакет кој има информации за испраќачот и
примачот.
=====================================================================================================
За повратни информации
Ве молиме не остави негативни, неутрални повратни информации или да се отвори било спор во вашата нарачка без контакт со нас. Значи, ако имате било concems, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решение и ние ќе се потрудиме да им служи и да им помогне на вас.

Основни својства

Материјал:
За nubia Z17 мини
Бренд Име:
KEZiHOME
Компатибилен Бренд:
ZTE
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Анти-удар,Адсорпција
Големина:
5.2 inch
дизајн:
Ткаеше
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Карактеристики:
Вистинска Кожа

Тие исто така купуваат со овој производ.