.

.

MEYA Акрилик Свадба Хексагонални Табела Броеви , Boho Централен Табела Оркестарот, Огледало злато табела оркестарот

MEYA Акрилик Свадба Хексагонални Табела Броеви , Boho Централен Табела Оркестарот, Огледало злато табела оркестарот

DEN 640.00
DEN 719.52
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Акрилик Нова Табела Броеви За Приеми и Партии,Прилагодено со Цел, Злато, сребро Огледало Табела Броеви
ГОЛЕМИНА ДЕТАЛИ :
Димензија :
Тоа прибл. 10cm високи
Материјали : Perspex (акрилна) - Злато Огледало.
(2)Користењето и предност
1.Бришење на лепило површината со чиста мека крпа за да се направи тоа целосно да се исуши.
2.Не допирајте ја мукозните гума страна кога изолација хартија е отворена.
3.Притискање на цврсто да се направи тоа се држи до ѕидот.
4.Ве молиме да користите други лепило материјал кога повторно користење на производот.
Користете го за дома декорација , ќе направи да се дом на повеќе топло и убаво .
Светлината во тежина, shatterproof, отпорност, што значи безбедно и издржливи .
Светлина трансмисија го оценувате може да стигне до 92% или повеќе.
(3)начин на Плаќање
aliexpress начин Само
(4)Испорака На стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат. Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни; Ако, за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО; Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би постојано подобрување на нашите производи и услугата; Ако, за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.

Основни својства

боја:
5PCS, 10PCS, 30PCS, 20PCS
Големина:
Silver Mirror, Gold Mirror, Black Acrylic
Материјал:
Акрилик
is_customized:
yes
Функција:
табела броеви

Тие исто така купуваат со овој производ.