.

.

Fasy Слободни брод 50pcs/многу NTC Thermistor 100K+-1% 3950 L=1.5 м NTC температурни сензори

Fasy Слободни брод 50pcs/многу NTC Thermistor 100K+-1% 3950 L=1.5 м NTC температурни сензори

DEN 3031.00
DEN 3258.72
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink/waterblock/бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Основни својства

Број На Модел На:
100K+-1% 3950 L=1.5 м NTC температурни сензори
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Теорија:
Отпор Сензор
Излез:
Дигитален Сензор
Тип:
Biosensor
Употреба:
Сензор На Температура На
Должина на кабел:
1.5 м

Тие исто така купуваат со овој производ.