.

.

beibehang Сопствени 3d ѕид хартија црно и бело дрво расположение 3d фреско троседот во дневната соба спална соба студија во ЖИВО позадина ѕид

beibehang Сопствени 3d ѕид хартија црно и бело дрво расположение 3d фреско троседот во дневната соба спална соба

DEN 724.00
DEN 1248.00
-42 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

· 100% од сите deliverd производи се во добар квалитет и под строги испитување пред превозот . ве молиме да ни каже. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. · Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Купувачот цел различна количина. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање).

Основни својства

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
17133413
Шема:
Персоналните Прилагодување
Функција:
Екстра Дебели,Животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Тие исто така купуваат со овој производ.