.

.

Топла 200pcs/многу Овци Очи Помине Злато/Сребрена Боја За Beaded pendant Накит Додатоци Бесплатен Превозот

Топла 200pcs/многу Овци Очи Помине Злато/Сребрена Боја За Beaded pendant Накит Додатоци Бесплатен Превозот

DEN 37.00
DEN 67.20
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис Топла,8mm,200pcs/многу,Мал,Овци Очи Ноктите,Завртка,Злато/Сребрена Боја,За Beaded pendant,Накит Додатоци
предмет тип : овци очи помине
materiral : цинк легура
големина : за 8mm
количина : 200pcs/многу
Превозот
Стандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само кредитна картичка,Банкарски Трансфер ,Western Union и Зачувам
Купувачот Гаранција
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably.
Политика На Враќање
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. ве молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето на тоа, ако не сте задоволни со вашето купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.
Ви благодарам многу за вашата потрага по и поддршка.O(∩_∩) O

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Должина:
0.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
22g

Тие исто така купуваат со овој производ.