.

.

Црна / црвена бакар два Нордиски минималистички модерната мода ковано железо подот светилка спалната соба дневна соба студија подот светилка

Црна / црвена бакар два Нордиски минималистички модерната мода ковано железо подот светилка спалната соба дневна

DEN 8880.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нордиските минимализам модернизам, модерен железо подот светилка спалната соба дневна соба студија соба кат светилка
Главното тело материјал : железо
Извор на светлина : блескаво, заштеда на енергија LED светилки
Процес : сликарство чистење
Број на извори на светлина : 1
Зрачењето област : 15-30
Дали светилка со светлина : без светлина
Напон : 110 V ~ 240 V
Моќност : 31 W-40 W
Применливи простор : дневна соба и трпезарија спалната соба други
Стил : Нордиските

Основни својства

Тип На Објект:
Кат Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Wattage:
11-15W
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
3
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Карактеристики:
3
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Сенка Тип:
Матирано Стакло
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Кат Светилки

Тие исто така купуваат со овој производ.