.

.

Топ продажба автомобил чаша носителот клима пијат носителот шише за Вода носителот Кафе Планината Стојат Носителот Додатоци freeshipping

Топ продажба автомобил чаша носителот клима пијат носителот шише за Вода носителот Кафе Планината Стојат Носителот

DEN 112.00
DEN 119.52
-6 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

ДОЛАРИ 68.30
Топ продажба автомобил чаша носителот клима пијат носителот шише за Вода носителот Кафе
Планината Стојат Носителот Додатоци freeshipping
Боја црвена сина, црна, сребрена ,големина на слика , добредојдени да се избира,ви благодарам !!!
-31.99

Основни својства

Тип На Објект:
Пијалоци Носители
Објектот Ширина:
8cm
Бренд Име:
ДЕФО
Објектот Висина:
5cm
Објектот Дијаметар:
8cm
Име На Модел:
JUST331
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
8.5cm
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
чаша носителот
Име:
автомобил чаша пијалок носителот
Материјал:
Пластични
Големина:
8.5 * 8 * 5 cm
боја:
црвена сина, црна, Сребрена
Пакет:
Кутија
Примена:
пијат носителот
автомобил-стил:
чаша носителот
Автомобил Стил:
автомобил-опфаќа
порта copo:
автомобил додатоци
Автомобил:
Декорација

Тие исто така купуваат со овој производ.